23:39 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق‌ ستاره پرتگالی یوونتوس، پس از پیوستن راموس به پی‌اس‌جی، تمایل دارد تا به این باشگاه بپیوندد و در کنار دوست قدیمی خود به فوتبالش ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، با روی کار آمدن دوباره ماسیمیلیانو آلگری در یوونتوس، شایعه جدایی رونالدو از این تیم اوج گرفته است زیرا رابطه این دو نفر خوب نیست و در گذشته مشکلاتی را تجربه کرده اند.

CRISTIANO RONALDO CR7 underwear
© Photo / CRISTIANO RONALDO CR7 underwear/screenshot

از باشگاه‌های منچستریونایتد و پاریسن‌جرمن به عنوان مقاصد جدی فوق‌ ستاره پرتگالی در هفته‌های آخر نامبرده می‌شد اما به نظر می‌رسد که رونالدو پس از پیوستن راموس به پی‌اس‌جی، تمایل دارد تا به این باشگاه بپیوندد و در کنار دوست قدیمی خود به فوتبالش ادامه دهد.

طبق گفته FootMercato، رونالدو تحت تأثیر نقل‌وانتقالات باشگاه فرانسوی قرار گرفته است و احساس می‌کند که در ترکیب پی‌اس‌جی می‌تواند به افتخارات فردی و تیمی دست یابد.

براساس این گزارش، رونالدو با توجه به حضور دی‌ماریا، ناواس، راموس و اشرف حکیمی احساس راحتی در پی‌اس‌جی خواهد کرد زیرا با تمامی این بازیکنان در رئال مادرید هم‌تیمی بوده است.

از سویی هم  باشگاه پاریسن جرمن امیدوار است تا با خرید کریستیانو رونالدو، مثلث هجومی  امباپه و نیمار را شکل دهد تا رویای رییس این باشگاه برآورده شود.

حالا دیده شود که یونایتد اجازه پیوستن رونالدو را به پی‌اس‌جی خواهد داد یا خود این باشگاه ستاره پرتگلی را به الدترافورد برخواهد گشتاند.

مرتبط:

مهاجم فیورنتینا رونالدو را به اولدترافورد برمی‌گرداند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر