09:45 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رقابت‌های بیس بال و سافت بال در المپیک که قرار است در فوکوشیما برگزار شود، پشت درهای بسته انجام خواهد یافت.

به گزارش اسپوتنیک؛ پس از توکیو و ساپورو، ولایت فوکوشیما به نوبه‌اش تصمیم گرفته که برخی بازی‌های المپیک یعنی مسابقات بیس بال و سافت بال، که در ورزشگاه‌های این شهرها انجام می‌شود، پشت درهای بسته بازی گردد.

فوکوشیما واقع در شمال جاپان، روز شنبه تصمیم گرفت در جریان بازی‌های المپیک توکیو (23 جولای - 8 آگوست) حضور تماشاگران را در مسابقات بیس بال و سافت بال ممنوع نماید.

ماسائو اوچیبوری والی فوکوشیما در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که افزایش مبتلایان کوید -19 و فشار وارده بر بیمارستان‌ها در منطقه وی و در منطقه توکیوی بزرگ باعث شده تا هواداران از حضور در مسابقات منع شوند و بازی‌ها پشت درهای بسته برگزار گردد. روز شنبه، ناحیه ساپورو به نوبه خود اعلام داشت كه مسابقات فوتبال در این منطقه بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. وی همچنین از مردم خواست که برای تماشای ماراتُن و پیاده روی در مسابقات سفر نکنند.

تماشای مسابقات از نزدیک در سه بخش همسایه (چیبا، سایتاما و کاناگاوا) نیز برای هواداران بسته خواهد بود. در حال حاضر رویدادهایی که در بخش‌های دیگر از جمله میاگی یا شیزوکا برنامه ریزی شده، هنوز هم حضور محدود تماشاگران را می‌پذیرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر