16:04 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه تاتنهام در تلاش است تا برای خروج از بحران مالی حق نام ورزشگاه خانگی خود را به فروش برساند و در مذاکراتی که با چندین شرکت معتبر پیشرفت خوبی داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه تاتنهام نیز همانند سایر باشگاه‌های بزرگ اروپا، دچار مشکلاتی مالی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا شده است و مدیران این باشگاه تلاش دارند تا از راه‌های مختلف برای عبور از بحران مالی استفاده کنند.

یکی از این راه‌ها فروش حق نام ورزشگاه خانگی این تیم است و مدیران ارشد این باشگاه از مدتی به این‌سو در حال مذاکره با چندین شرکت مطرح هستند و به نظر می‌رسد که پیشرفت‌های چشم‌گیری صورت گرفته است.

ورزشگاه خانگی تاتنهام اسپرز از زمان انتقال از «وایت هارت لین» به عنوان ورزشگاه خانگی این  تیم  و بدون نام تجاری شناخته می‌شود و برای باشگاه بسیار مهم است که در اسرع وقت اسپانسر مناسب پیدا کند و از این امتیاز سود ببرد.

براساس گزارش دیلی میل، دانیل لوی چندین گزینه روی میز دارد و در حال بررسی است که کدام یکی از پیشنهادات به سود باشگاه است تا با همان شرکت قرارداد ببندد.

گفته می‌شود که شرکت‌های آمریکایی و انگلیسی برای خرید حق نام این باشگاه پیشنهاد داده اند و دیده شود که در نهایت چه نام جایگزین ورزشگاه هاتسپر خواهد شد.
 

مرتبط:

ستایش بی‌سابقۀ مدیر ورزشی تاتنهام از هری کین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر