08:00 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هری کین به آن‌هایی مرتکب توهین‌های نژادپرستانه علیه بازیکنان تیم ملی انگلیس شده اند، هشدار داد که از این کار دست بکشند در غیر آن هوادار سه شیرها و از جمله انگلیس‌ها نخواهند بود.

به گزارش اسپوتنیک، پس از آنکه انگلستان در بازی نهایی جام ملت های اروپا به ایتالیا باخت و از کسب عنوان قهرمانی باز ماند، بوکایو ساکا، مارکوس راشفورد و جیدون سانچو سه بازیکن سیاه پوست این تیم با موجی از توهین‌های نژآدپرستانه روبرو شدند.
بزرگان انگلیس و حتی بوریس جانسون نخست وزیر این کشور این موضوع را محکوم و هشدار دادند که در صورت ادامه این توهین‌ها اقدامات قانونی خواهند کرد.
هری کین کاپیتان انگلیس نیز به این موضوع واکنش نشان داد و به آن‌هایی مرتکب توهین‌های نژادپرستانه علیه بازیکنان تیم ملی انگلیس شده اند، هشدار داد که از این کار دست بکشند در غیر آن هوادار سه شیرها و از جمله انگلیس‌ها نخواهند بود.

وی در توییتی نوشت:" اگر مرتکب توهین نژادی در شبکه‌های اجتماعی شوید، ما شما را نمی‌خواهیم و هوادار تیم فوتبال انگلیس نیستید."

کین در حالی به این موضوع واکنش نشان داده است که چندی قبل باشگاه‌های لیگ برتری برای جلوگیری از توهین‌های نژآدپرستانه برای مدتی شبکه‌های اجتماعی را تحریم کرده بودند اما به نظر می‌رسد که این رفتار نتیجه مثبت در پی نداشته است.

مرتبط:

شانس بلند «هری کین» برای آقای گلی یورو 2020
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر