12:28 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستر یونایتد در آستانه توافق شرایط شخصی با رافائل واران بازیکن فرانسوی رئال است.

به گزارش اسپوتنیک؛ در میان شایعات علاقه‌ی منچستریونایند به رافائل واران، حالا خبر می‌رسد که این مدافع میانی رئال مادرید پس از جیدون سانچو، به عنوان هدف اصلی انتقال به اولدترافورد ظاهر شد.

حالا پس از عملیات موفقیت آمیز سانچو، یونایتد آماده است تا به دنبال پیگیری واران باشد، زیرا اوله گونر سولسشیر می‌خواهد صفوف دفاعی خود را تقویت کند.

به نقل از "منچستریونایتد ایونینگ نیوز"، یونایتد دوباره به مذاکره با نمایندگان این بازیکن پرداخته و انتظار دارد که با شرایط شخصی وی توافق نماید زیرا این ملی پوش فرانسوی پس از 10 سال حضور در استادیوم سانتیاگو برنابئو می‌خواهد چالش جدیدی را تجربه نماید.

با این حال هواداران یونایتد نباید خیلی زیاد خود را فریب دهند. زیرا سران شیاطین سرخ باید با مادرید بر سر هزینه ستاره‌ی توافق کنند که دوست ندارند او را با قیمت ارزان از دست بدهند.

واران فقط یک سال از قراردادش با غول اسپانیایی باقی مانده و مادرید برای فروش او دست باز دارد.

حالا که پس از یورو، واران به تعطیلات دو هفتگی رفته، انتظار می‌رود مذاکرات با او در روزهای آینده تسریع شود.

رئال قیمت ابتدایی مدافع فرانسوی‌اش را 80 میلیون پوند ارزش گذاری کرد اما با توجه به شرایط قراردادی او، هر معامله با مبلغی بسیار ارزان‌تر انجام می‌شود.

واران یک خرید عالی برای شیاطین سرخ خواهد بود. وی یکی از بهترین مدافعان میانی کنونی جهان است و در مورد ویکتور لیندلوف که بیشتر دوره گذشته را به عنوان شریک مدافع میانی هری مگوایر گذرانده بود، یک ارتقا آشکار خواهد بود.

واران علاوه بر توانایی‌اش، تجربه زیادی را به رختکن یونایتد می‌آورد. وی در مادرید سه عنوان قهرمانی لالیگا و چهار لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده است.

سولسشیر هم امیدوار است که ذهنیت پیروزی‌اش روی بقیه اعضای تیم برجسته شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر