08:41 25 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جانلوئیجی دوناروما دروازه‌بان تیم ملی ایتالیا رسما از هواداران باشگاه آث میلان ایتالیا خداحافظی گرفت.

به گزارش اسپوتنیک؛ جانلوئیجی دوناروما که این هفته با ایتالیا به قهرمانی یورو 2020 رسید و هنوز مقصد جدیدش به گونه رسمی مشخص نیست، متنی احساسی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و از باشگاه قبلی و محیط‌اش خداحافظی کرد.

دوناروما در توییتر خود نوشت:

"برخی از انتخاب‌ها دشوار هستند اما بخشی از رشد یک مرد است. من از کودکی به میلان آمدم. هشت سال با افتخار این پیراهن را پوشیدم و بخشی جدایی ناپذیر این سال‌ها برای خانواده‌ام بوده است. با پیراهن "روسونری" به اهداف مهم شخصی نیز رسیدم، از جمله اولین حضورم در سری آ در 16 سالگی. من سال‌های خارق العاده‌ای را زندگی کردم که هرگز فراموش نخواهم کرد."

"اکنون زمان خداحافظی فرا رسیده است، انتخابی که اصلا آسان نبوده است و مطمئناً یک پُست برای توضیح آن کافی نیست، یا شاید حتی نمی‌توان آن را توضیح داد زیرا عمیق‌ترین احساسات به سختی قابل تبدیل به کلمات هستند. آنچه می‌توانم بگویم این است که گاهی اوقات انتخاب تغییر، مواجهه با چالش‌های مختلف، رشد و تکمیل یکدیگر خوب است."

 

"همه اعضای روسونری که از روز اول تا آخر ملاقات کردم، در بخش مهمی از قلبم باقی خواهند ماند؛ به خصوص آنهایی که در فرآیند رشد و رسیدن من به جایی که اکنون هستم، نقش مهمی داشتند. برای میلان همه موفقیت های ممکن را آرزو می کنم و این را از ته قلبم می گویم. احساس من به میلان را فاصله و زمان از بین نمی برد."
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر