07:28 06 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس در گفت‌وگویی فاش کرد که نیمار جونیور ستاره برازیلی پاریسن‌جرمن او را متقاعد کرده است تا به این باشگاه بیپوندد.

به گزارش اسپوتنیک، سرخیو راموس پس از آن‌که با رئال مادرید بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسید، راهی پاریسن‌جرمن شد و با این باشگاه قرارداد دوساله بست. این مدافع باتجربه دو روز قبل به صورت رسمی کارش را در این باشگاه پاریسی آغاز کرد و تا حالا سه جلسه تمرینی را با این باشگاه پشت سر گذاشته است.

وی امروز در گفت‌وگویی در مورد پیوستنش به پی‌اس‌جی صحبت کرد و اظهار داشت که نیمار جونیور ستاره برازیلی وی را متقاعد به پیوستن به این باشگاه کرده است.

وی در این مورد به اکیپ گفت:" قبل از اینکه با پاریسن‌جرمن قراردادی امضا کنم، نیمار مرا برای پیوستن به این تیم متقاعد کرد. قبل از امضای قرارداد با باشگاهی جدید هم صحبت کردن با چند بازیکن در این مورد می‌تواند خیلی کمک کند. همچنین صحبت کردن با لئوناردو و ناصر الخلیفی در کنار صحبت با بازیکنان دیگر مرا برای پیوستن به این تیم متقاعد کرد."

راموس در حالی از نقش نیمار در پیوستنش به پاریسن‌جرمن سخن می‌گوید که این دو در زمان حضور شان در رقابت‌های لالیگا و باشگاه‌های بارسلونا و رئال مادرید رابطه چندان خوبی نداشتند و در بازی‌ها همواره با هم‌دیگر درگیر می‌شدند.

مرتبط:

نخستین جلسه تمرینی راموس در پاریسن‌جرمن + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر