08:07 25 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گُل پاتریک شیک مهاجم جمهوری چک برابر اسکاتلند که از راه دور به ثمر رسید، از سوی هواداران به عنوان بهترین گُل رقابت‌های یورو انتخاب شد.

به گزارش اسپوتنیک، یوفا روز گذشته 10 گُل برتر رقابت‌های یورو را به عنوان نامزد دریافت جایزه بهترین گُل تورنمنت معرفی کرد و از هواداران خواست تا به گُل مورد نظر شان رأی دهند.

گل‌های کریستیانو رونالدو به مجارستان، کوین دی‌بروینه به دنمارک، لورنزو اینسینیه به بلجیم، آلوارو موراتا به ایتالیا، پل پوگبا به سوئیس، آندری یارمولنکو به هالند، پاتریک شیک به اسکاتلند، لوکا مودریچ به اسکاتلند، فدریکو کیه‌زا به اسپانیا و میکل دامسگارد به انگلیس ده گلی بودند که به عنوان برترین گل‌های یورو معرفی شدند.

View this post on Instagram

A post shared by UEFA EURO 2020 (@euro2020)

View this post on Instagram

A post shared by UEFA EURO 2020 (@euro2020)

در این میان گُل از راه دور پاتریک شیک به اسکاتلند که از میانه زمین به ثمر رسید، 8 هزار رأی در 24 ساعت گذشته آورد و به عنوان برترین‌ گل رقابت‌های یورو از سوی کابران سایت یوفا انتخاب شد.

شیک که به صورت مشترک با رونالدو 5 گُل زده بود و به دلیل 1 پاس گُل کریس جایزه بهترین گُلزن رقابت‌های را به فوق ستاره پرتگالی واگذار کرد، با کسب این جایزه مزد درخشش و زحمات خود را در رقابت‎‌‎های یورو گرفت و این رقابت‌ها به او پایان خوشی داشت.

مرتبط:

اعلام نامزدهای بهترین گُل یورو 2020؛ رقابت رونالدو با چند ستاره سرشناس + عکس و ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر