09:26 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد به جذب رافائل واران و کیرن تریپیر بسیار نزدیک شده و احتمال دارد طی چند روز آینده با این بازیکنان قرارداد امضأ کند.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد به دنبال تقویت ترکیب خود در آستانه فصل جدید است و سران تیم تصمیم دارند ستاره‌های مورد نظر اوله گونار سولسشر را جذب کنند.

این باشگاه جذب سانچو را به مراحل نهایی رسانده و بزودی خبر انتقال او از دورتموند به این تیم رسمی خواهد شد.

سران این تیم حالا به دنبال دو مدافع آماده هستند تا خط دفاع را نیز تقویت کنند و رافائل واران و کیرن تریپیر گزینه‌های شیاطین سرخ محسوب می‌شوند.

گزارش‌ها در انگلیس حاکی از آن است که مذاکرات یونایتد با رئال مادرید و اتلتیکومادرید پیشرفت بسیار خوبی داشته است و طرفین به توافق دست یافته اند.

براساس گزارش منابع انگلیسی، رئال و یونایتد بر سر انتقال واران با 60 میلیون یورو به توافق رسیده اند و شیاطین سرخ بزودی با این بازیکن قرارداد 5 ساله امضأ خواهند کرد.

همچنان این باشگاه با اتلتیکومادرید به بر سر انتقال کیرن تریپیر با 21 میلیون یورو به توافق رسیده و این مدافع انگلیسی نیز در مسیر بازگشت به لیگ برتر قرار دارد.

در صورت پیوستن هر دو بازیکن به یونایتد، شیاطین سرخ تقریباً 165 میلیون یورو در پنجره نقل و انتقالات این تابستان هزینه کرده اند و بر خلاف تابستان گذشته، امسال هزینه بیشتری صرف کرده اند تا به عنوان قهرمانی دست یابند.

مرتبط:

واران با یونایتد به توافق رسیده؛ رئال چاره ای جز فروش ندارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر