03:07 29 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

فایل صوتی دیگر از فلورنتینو پرز، رییس رئال مادرید منتشر شده است که در این فایل صوتی وی به اوزیل و دوست دخترش تاخته است.

به گزارش اسپوتنیک، این روزها نشریه اِل‌کانفیدنشال صداهای ضبط شده از فلورنتینو پرز، مربوط به سالهای 2006 تا 2012 منتشر کرده است که وی الفاظ زشتی را در مورد بازیکنان و مربیان سابق رئال مادرید به زبان می‌آرد و این موضوع خشم شدید هواداران رئال مادرید را برانگیخته است.

تا حالا چندین صدا در مورد کاسیاس، راموس، مورینیو، دل بوسکه، رونالدو، گوتی و فیگو نشر شده است و به نظر می‌رسد که این سریال ادامه دارد زیرا در تازه‌ترین فایل صوتی پرز به اوزیل و نامزدش تاخته است.

وی در این فایل صوتی می‌گوید:" اوزیل در 21 سالگی به مادرید آمد، او متعلق به نسل سوم ترک‌ها بود اما خیلی سریع مادرید را کشف کرد و سبک زندگی خود را عوض کرد. او دیگر خودش را نه ترک می دانست، نه نسل سومی نه نامزدش را می شناخت. به دوست دخترش گفت که برود و گم بشود و عاشق یک مدل ایتالیایی از میلان شد. عادت داشت که با جت شخصی به میلان برود، با دوست دخترش رابطه جنسی برقرار کند و برگردد. تا این که یک روز مورینیو جای حساسش را می‌گیرد  و به او می گوید که “ببین اوزیل، اجازه می دهی که مثل پدرت با تو صحبت کنم؟ پسر بیچاره می گوید: بله، قطعا و مورینیو می گوید: دوست دخترت با کل ترکیب اینتر و میلان و کل کادر فنی دو تیم رابطه جنسی داشته.ببین مورینیو دیگر چه حیوانی است که گفته کل کادر فنی (می خندد)."

این در حالی‌ست که رئال مادرید برخی از این فایل‌ها رد می‌کند و برخی افراد را متهم به ضربه زدن به باشگاه و رییس باشگاه متهم می‌کنند.

مرتبط:

بیانیه‌ای جدید رئال در پیوند افشای فایل صوتی علیه فلورنتینو پرز
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر