01:46 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم زیر 18 سال پورتموث در یک گفتگوی گروهی، بر علیه انگلیس از زبان تبعیض امیز استفاده کرده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ اعضای تیم زیر 18 سال پورتموث ادعا کردند که پس از شکست نهایی انگلیس در یورو 2020 مقابل ایتالیا، پست‌های توهین آمیز را در یک گفتگوی گروه خصوصی به اشتراک گذاشته‌اند. مارکوس راشفورد، جیدون سانچو و بوکایو ساکا در ضربات پنالتی پنالتی‌های خود را از دست دادند و بعد از بازی بصورت آنلاین مورد توهین نژادی قرار گرفتند.

پورتموث پس از پایان تحقیقات درباره اتهامات توهین آمیز برخی از بازیکنان زیر 18 سال باشگاه در گفتگوی گروهی، اقدامات انضباطی را آغاز کرده است.

در حالی که تحقیق ادامه داشت همه اعضای تیم به حالت تعلیق درآمدند و افرادی که در این امر مشارکت نداشتند اکنون مجاز به بازگشت به تمرین هستند.

در بیانیه منتشر شده در وب سایت رسمی این باشگاه آمده است: "باشگاه فوتبال پورتموث تحقیق درباره پیام‌های تبعیض آمیز را که از چت گروهی خصوصی آکادمی U18 نشات می‌گرفت، به نتیجه رسانده است. اکنون یک فرایند انضباطی آغاز می‌شود که - مطابق با سیاست باشگاه و قانون استخدام - حداقل پنج روز کاری ادامه خواهد داشت. تمام اعضای تیم زیر 18 سال در حالی که تحقیقات انجام شد به حالت تعلیق درآمدند، اما افرادی که در روند انضباطی مشارکت ندارند اکنون به تمرینات بازگشته‌اند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر