05:25 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وکیل دیبالا هفته آینده به خاطر گفتگو بر سر قرارداد جدید بلند مدت با سران یوونتوس خواهد دید.

به گزارش اسپوتنیک؛ اوایل هفته بعدی قرار است نماینده پائولو دیبالا با یوونتوس دیدار نماید تا در مورد قرارداد جدید بلندمدت موکل‌اش در این باشگاه مذاکره کند.

ملی پوش آرجانتینی در 12 ماه پایانی قراردادش با تورینی‌ها قرار دارو و هنوز به شرایط جدید متعهد نشده است.

عدم توافق منجر به گمانه زنی‌هایی شده که گویا بازیکن 27 ساله ممکن است تابستان آلیانز را ترک کند، اما "گُل" ادعا می‌کند ماسیمیلانو آلگری سرمربی یوونتوس و سران باشگاه هنوز این هافبک را بخشی از پروژه طولانی مدت خود می‌دانند.

بنابراین گزارش، نماینده او خورخه آنتون قرار است آخر هفته به سمت ایتالیا پرواز کند و از اوایل هفته بعد مذاکرات را آغاز نماید. در جلسه آنتون قرار است جزئیات کوچکتر هرگونه تمدید مورد بحث قرار گیرد و متعاقبا به توافق نهایی برسد.

آندره آنیلی رئیس یوونتوس در ماه دسامبر فاش کرد که دیبالا قرارداد سپر جدیدی پیشنهاد داده که "او را در میان 20 بازیکن پردرآمد اروپا قرار می د‌دهد."

با این حال علی‌رغم آغاز مذاکرات در آغاز سال 2021، هیچگاه قاطعانه مورد توافق قرار نگرفت، و علی‌رغم پیوندهای یک توافق مبادله سرگرم کننده با آنتوان گریزمان ستاره بارسلونا، غول ایتالیا مصمم است که ستاره خود را حفظ کنند.

گفته می‌شود که دیبالا طی 12 ماه گذشته مور توجه تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید و منچستر یونایتد نیز قرار داشته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر