15:28 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هری کین 'در تابستان امسال با قراردادی 160 میلیون پوندی از تاتنهام به من سیتی می‌پیوندد'

به گزارش اسپوتنیک؛ هری کین قصد دارد در تابستان امسال با انتقال 160 میلیون پوندی تاتنهام را به مقصد منچسترسیتی ترک کند.

کین در اوایل این تابستان، با هدف قهرمانی لیگ برتر ، ابراز تمایل به جدایی کرده است.

دانیل لوی رئیس تاتنهام ماه گذشته هنگام صحبت با وب سایت رسمی این باشگاه در مورد بازیکنانی که ممکن است موضوع پیشنهادات در بازار نقل و انتقالات باشند، اظهار داشت: "آنچه دیگر باشگاه ها می خواهند به دست آورند ، همیشه امکان پذیر نیست."

اما "سان" ادعا كرد كه لوی پس از چرخشی كه هفته گذشته اعلام داشته، موافقت كرده كه کین به يك رقيب ليگ برتري ملحق شود و طبق گزارشات كاپيتان انگليس در هفته 400.000 پوند در ورزشگاه اتحاد بدست خواهد آورد.

سان همچنان آورده که لوی به کین زنگ زده به کین و برادر بزرگتر و نماینده او چارلی 32 ساله تا به آنها بگوید که او برای جدایی رضایت داده است.

مدت معامله کین در سیتی هنوز قطعی نشده اما این قرارداد چهار یا پنج فصل خواهد بود.

گزارش‌ها در ماه گذشته حاکی از آن بود که اسپرز پیشنهاد 100 میلیون پوندی سیتی برای کین را رد کرده و سرمربی نونو اسپیریتو سانتو هفته گذشته اعلام کرد که اطمینان دارد کین به تاتنهان متعهد خواهد ماند.

مدیر فوتبال این باشگاه فابیو پاراتیچی همچنین مشتاق بازسازی تیمی با مهاجم بود، اما آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که او قصد دارد به سمت شمال حرکت کند تا زیر نظر پپ گواردیولا بازی نماید.

با این حال روزنامه سان گفته که گابریل ژسوس مُهاجم سیتی و برزیلی می‌تواند جانشین کین در شمال لندن شود.

با این رقم انتقال سیتی رکورد هزینه انتقال انگلیس را خواهد شکست که در حال حاضر 89 میلیون پوندی است که منچستریونایتد در سال 2016 برای پل پوگبا به یوونتوس پرداخت کرده است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر