21:10 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه برای دیدن با ورزشکاران کشورش صبح امروز به توکیو رفت.

به گزارش اسپوتنیک؛ امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه امروز برای شرکت در مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک 2021 به توکیو رفت و بامداد امروز با ورزشکاران کشورش دیدار کرد.

وی یکی از 15 رئیس دولت (و تنها نفری از G7) حاضر در المپیک است که در نبود مردم به تماشای مراسم افتتاحیه بازی‌ها خواهد رفت. امانوئل ماکرون برای اولین بار با توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) دیدار و در مورد سازماندهی بازی‌های بعدی المپیک در پاریس در سال 2024 گفتگو کرد.

او حضورش را در این مراسم به BFMTV توضیح داد و گفت:

"این مهم است زیرا شما باید یاد بگیرید كه با ویروس زندگی كنید. ما باید ادامه دهیم تا روح المپیك در این دوره كه ضرورت است، ادامه یابد. ورزشكاران ما به آن نیاز دارند زیرا این یک رویداد مهم در زندگی آنها است. زندگی با ویروس نیز همین است."

ماکرون اضافه کرد:

"ما چهار سال است که آماده شده‌ایم و حتی قبل از آن برای پاریس 2024 آماده شده‌ایم. من می‌خواهم از تونی (Estanguet) همه تیم‌های او و جنبش المپیک فرانسه دوباره تشکر کنم. ما سخت کار می‌کنیم. ما نیز به حرکت خود ادامه خواهیم داد تا کشور خود را برای جلسه 2024 ورزشکاران، فرزندان، کل جامعه آماده کنیم."

ماکرون قرار است که تا فردا در جاپان بماند و مسابقات جودو را تماشا نماید و همچنین اولین دیدار تیم بسکتبال 3/3 زنان فرانسه را نیز خواهد دید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر