22:03 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در صورت جدایی پُل پوگبا از منچستریونایتد، دونی فن‌دبیک ستاره جوان و هالندی شیاطین سرخ، این فرصت را خواهد داشت تا خودش را در این تیم ثابت سازد.

 

به گزارش اسپوتنیک، فن دبیک فصل گذشته با مبلغ 40 میلیون پوند به منچستر یونایتد پیوست و در 36 بازی برای این تیم 1 گل و 2 پاس گل ثبت کرد. فن دبیک در فصل اول تنها 1456 دقیقه برای منچستر بازی کرد که در قیاس با برونو فرناندز و پل پوگبا بسیار ناچیز بود.

وی قبل از پیوستن به یونایتد یکی از بازیکنان آماده فوتبال اروپا بود اما حالا از فُرم خوب خودش فاصله گرفته و در آستانه جدایی قرار دارد.

با این هم دونی فرصت این را دارد تا دوباره خودش را در الدترافورد ثابت سازد و این موضوع زمانی می‌تواند محقق شود که پُل پوگبا از منچستریونایتد جدا شود.

جدایی پوگبا دور از انتظار نیست زیرا این بازیکن فرانسوی شدیداً مورد توجه باشگاه پاریسن‌جرمن قرار دارد و با توجه به مدت زمان کوتاهی که از قرارداد وی باقی مانده است، شیاطین سرخ به فکر فروش او نیز هستند.

براساس گزارش‌های متعدد از انگلیس، باشگاه‌های یوونتوس و پی‌اس‌جی در رقابت اند تا پوگبا را جذب کنند و مذاکرات برای این انتقال میان یونایتد و این دو باشگاه به شدت در حال جریان است.

در صورتی که پوگبا یونایتد را ترک کند، فن‌دبیک فرصت خواهد داشت تا بیشتر به میدان برود و با توجه به استراحت طولانی در فصل گذشته و غیبت در رقابت‌های یورو، وی می‌تواند با انرژی بیشتر بازی کند و بدرخشد.

این در حالی‌ست که دونی اخیراً با باشگاه بارسلونا لینک شده بود، اما سولسشایر سرمربی یونایتد اعلام کرد که بر روی هافبک هالندی حساب می‌کند و جدایی او ممکن نیست.

 

مرتبط:

تنور داغ نقل ‌و انتقالات؛ پوگبا به پی‌اس‌جی، گریزمن جانشین رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر