05:56 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا پس از آن که اطلاع یافت گریزمن دستمزد خود را کاهش نمی‌دهد، تصمیم به فروش او گرفت و حالا در انتظار دریافت پیشنهاد مناسب برای او است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا به دلیل کاهش هزینه دستمزدها و ایجاد شرایطی مناسب برای تمدید قرارداد لیونل مسی ستاره خود، می‌خواهد آنتوان گریزمن را این تابستان بفروشد اما انجام این کار چندان آسان نیست و ابتدا لازم است که پیشنهادی از طرف یک مشتری برای این بازیکن برسد.

براساس گزارش رادیو کاتالونیا، بارسا در ابتدأ تلاش کرد تا با کاهش دستمزد این بازیکن، وی را حفظ کند اما ستاره فرانسوی آماده نشد تا دستمزدش را کاهش دهد و حالا بارسا به صورت جدی به فروش او می‌اندیشد.

تیم‌هایی چون چلسی، منچسترسیتی و اتلتیکومادرید به این بازیکن علاقه نشان داده اند اما هیچ یک از این باشگاه‌ها پیشنهاد رسمی نداده و عملاً این بازیکن مشتری ندارد.

بارسا امیدوار است تا دو هفته دیگر برای گریزمن پیشنهاد دریافت کند و مبلغ در حدود 100 میلیون یورو این بازیکن را به فروش برساند.

گفته می‌شود در صورتی که بارسا پیشنهاد مناسب دریافت نکند، طرح معاوضه او با سائول نیگز و دیبالا عملی می‌کند تا از دستمزد هنگفت او رهایی یابد.

مرتبط:

بارسا برای ادامه کار گریزمن در نیوکمپ شرط گذاشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر