18:58 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در حال کاهش هزینه‌ها و جمع آوری پول است تا بتواند به راحتی کلیان امباپه را به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، به کسی پوشیده نیست که رئال مادرید شدیداً به دنبال جذب کلیان امباپه است و تلاش دارد تا این بازیکن را هر طور شده به مادرید بیاورد. رئال اما نمی‌خواهد خودش را برای این بازیکن جوان به آب‌وآتش بزند و با برنامه و سنجیده گام بر می‌دارد زیرا شرایط اقتصادی کهکشانی‌ها همانند گذشته نیست که پرز خریدهای بزرگ را به راحتی انجام دهد.

این باشگاه قصد دارد قبل از اقدام برای خرید امباپه شرایط را مهیا سازد و به نظر می‌رسد که در این راه موفقانه عمل کرده است.

در حقیقت رئال مادرید با صدور مجوز جدایی راموس، 15 میلیون از دستمزد پرداختی را آزاد کرد و حالا با فروش واران ضمن سود کلان، بخشی دیگر از دستمزد پرداختی را آزاد خواهد کرد تا بتواند دستمزد بازیکن فرانسوی را به راحتی پرداخت کند.

رئال تصمیم دارد تا برخی بازیکنان دیگر را نیز بفروشد و خرید بزرگی انجام ندهد تا هزینه جذب امباپه تأمین شود و بتواند او را جذب کند.

موفقیت دیگر رئال در برنامه‌اش، جلب توجه کامل امباپه است و این باشگاه توانسته با این کار مانع تمدید قرارداد او با پی‎اس‌جی شود و حتی شرایط را بهتر از گذشته سازد.

کارشناسان نقل‌وانتقالات معتقد اند که رئال مادرید برای جذب امباپه برنامه دارد و پرز در عملی ساختن برنامه‌اش تا این جا موفق بوده و توانسته ضمن زر اندوزی، جلب توجه و اعتماد، شرایط را نیز مساعد سازد تا کلیان خودش به پاهای خودش به سمت باشگاه بیاید.

مرتبط:

ستاره فرانسوی سر سازش ندارد؛ پاسخ نهایی امباپه به پوچتینو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر