19:39 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پیته جنسون خبرنگار دیلی میل در تحلیل جدایی راموس و واران از رئال مادرید گفته است که غیبت این دو بازیکن در خط دفاع کهکشانی‌ها، خلایی در حد نبود رونالدو در خط حمله این تیم ایجاد خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سرخیو راموس با پایان فصل گذشته قراردادش با رئال مادرید به پایان رسید و دو طرف روی تمدید قرارداد به توافق نرسیدند و این مدافع باتجربه به پاریسن‌جرمن پیوست.

رافائل واران که زوج راموس در چند سال آخر بود نیز در آستانه جدایی قرار دارد و گزارش‌ها از انگلیس می‌رساند که وی طی چند روز آینده رسماً به منچستریونایتد خواهد پیوست.

با جدایی این دو مدافع، خط دفاع رئال مادرید دچار تحول بزرگی خواهد شد و آلابا و میلیتائو فصل آینده برای کهکشانی‌ها به میدان خواهند رفت.

بسیاری از کارشناسان معتقد اند که جای خالی راموس و واران را آلابا و میلیتائو به خوبی پُر خواهند کرد و نگرانی در این مورد وجود ندارد.

پیته جنسون خبرنگار دیلی میل اما در تحلیل جدایی راموس و واران از رئال مادرید گفته است که غیبت این دو بازیکن در خط دفاع کهکشانی‌ها، خلایی در حد نبود رونالدو در خط حمله این تیم ایجاد خواهد کرد.

جنسون گفته است که هماهنگی‌ای که میان واران و راموس وجود داشت، حاصل چند فصل بازی بوده و آنچلوتی در نخواهد توانست به این زودی‌ها آلابا و میلیتائو را هماهنگ سازد.

پیته همچنان به قدرت رهبری و استعداد ذاتی واران اشاره داشته است و می‌گوید که نه آلابا قدرت رهبری کاپیتان سابق رئال مادرید را دارد و نه هم میلیتائو استعداد واران را در وجود خودش دارد.

 

مرتبط:

واران به سرنوشت راموس دچار نمی‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر