10:15 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

امروز گزارش‌های مبنی به عدم رضایت مارتین اودگارد از شرایط خودش در رئال مطرح شد و برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی بودند که وی خواهان جدایی است.

به گزارش اسپوتنیک، خبرنگاران و رسانه‌های مختلف اسپانیایی و انگلیسی گزارش داده اند که مارتین اودگارد هافبک نروژی به نظر می‌رسد که از شرایط  خودش درفصل جدید و کار با آنچلوتی راضی نیست و احتمال جدا شدنش در همین تابستان زیاد است.

در صورت جدایی اودگارد به نظر می‌رسد که شانس ماندن دنی سبایوس در رئال مادرید افزایش می‌یابد تا در کنار ایسکو و فدریکو خط هافبک رئال را در کنار سه بازیکن کلیدی یعنی کاسمیرو، مودریچ و کروس تشکیل بدهند.

این بازیکن که در حال حاضر در المپیک حضور دارد و مصدوم است، قبل از این به ماندن و اثبات توانایی‌های خودش تأکید کرده بود و حالا می‌تواند به خواسته‌اش برسد.

اودگارد مورد توجه آرسنال و چند باشگاه دیگر لیگ برتری قرار دارد و اگر به صورت دائمی جدا نشود، احتمالاً رئال مادرید بار دیگر وی را به باشگاه دیگری قرض خواهد داد.

اودگارد در سال 2015 در حالی به رئال مادرید پیوست که برخی لقب «پدیده قرن»  را به وی داده بودند اما به نظر می‌رسد که قرار نیست او در رئال موفق شود چرا که سومین فصل حضورش در تیم بزرگسالان نیز خوب نبوده و اگر این بار هم از رئال برود قطعا راه برگشتی برایش وجود نخواهد داشت.

مرتبط:

دنی سبایوس مادرید را ترک و به لندن برگشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر