05:50 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های اسپانیایی مدعی اند که باشگاه رئال مادرید پس از جدایی واران، پائو تورس مدافع جوان ویارئال را به خدمت خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه منچستریونایتد ساعتی قبل به صورت رسمی تایید کرد که با باشگاه رئال مادرید بر سر انتقال رافائل واران مدافع فرانسوی به توافق نهایی دست یافته است و این انتقال تا فردا و یا پس فردا انجام خواهد شد.

© Sputnik / Александр Вильф

حالا رسانه‌های اسپانیایی مدعی اند که سران رئال مادرید از پولی که بابت فروش واران به دست آورده اند، یک مدافع جوان و آینده‌دار جذب خواهند کرد و پائو تورس و ژول کونده از اهداف اصلی کهکشانی‌ها محسوب می‌شوند.

در این میان با توجه به این که کونده با چلسی به توافق رسیده است، پائو تنها گزینه رئال مادرید خواهد بود و این باشگاه می‌تواند این بازیکن را به خدمت بگیرد.

تورس که حتی قبل از جدایی راموس به باشگاه رئال مادرید لینک شده بود، توانایی‌های خارق‌العاده دارد و می‌تواند در خط میانی جای خالی راموس و واران را به خوبی پُر کند.

فابریزیو رومانو، خبرنگار مشهور اسکای اسپورت اما در این باره گفته است که تاکنون رئال مادرید با هیچ مدافع میانی مذاکره نکرده است و در باشگاه رئال از گزینه های فعلی راضی هستند، چرا که وضعیت مالی در این باشگاه پیچیده است و شرایط به شکلی نیست که برای خرید مدافع هزینه‌ای صورت بگیرد.

رئال مادرید در حال حاضر آلابا، میلیتائو، ناچو و وایخو را با چند مدافع تیم B، در اختیار دارد و در صورتی که مدافع میانی جذب نکند، کارلو مجبور است با همین گزینه‌ها به استقبال فصل جدید برود.

مرتبط:

جانشین راموس از ویارئال می آید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر