09:18 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچسترسیتی در صورتی که موفق به جذب جک گریلیش از استون ویلا شود، از جذب هری کین منصرف خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، از آغاز پنجره‌ نقل‌وانتقالات، منچسترسیتی به دنبال جذب جک گریلیش هافبک استون ویلا و هری کین مهاجم تاتنهام است و تلاش دارد تا این بازیکنان را به خدمت بگیرد.

مذاکرات سیتی با استون ویلا به خوبی پیش رفته است و گزارش‌ها می‌رساند که دو طرف با مبلغ 100 میلیون یورو برای این انتقال به توافق نهایی دست یافته اند و احتمال دارد بزودی این انتقال نهایی شود.

تاتنهام اما مخالف جدایی کین است و مذاکرات سیتی با این باشگاه نتایج مطلوبی نداشته است و به نظر نمی‌رسد که سیتیزن‌ها موفق به جذب مهاجم انگلیسی شوند.

در همین حال برخی منابع مدعی اند که در صورت جذب گریلیش، سیتی از جذب کین منصرف خواهد شد زیرا بودیجه لازم برای جذب کاپیتان سه شیرها را ندارد.

براساس گزارش منچستر ایونینگ، سیتی تصور می‌کرد که با فروش محرز، استرلینگ، برناردو سیلوا و چند بازیکن دیگر می‌تواند هزینه جذب کین را مهیا سازد اما این بازیکنان پیشنهاد قابل توجه ندارد و سران سیتیزن‌ها آماده نیستند تا این بازیکنان را با پول کمتر به فروش برسانند.

این در حالی‌ست که پپ هنوز جایگزین آگوئرو را پیدا نکرده و با توجه به شرایط کنونی، به دنبال جذب گزینه‌های ارزان‌تر همانند دنی اینگز خواهد رفت.

مرتبط:

انتقال کین به من‌سیتی؛ رکورد لیگ برتر جا به جا می‌شود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر