21:32 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه رئال مادرید تصمیم دارد با توجه به میزبانی از 7 هزار تماشاگر، چند بازی اول فصل را در ورزشگاه دی‌استفانو برگزار کند.

به گزارش اسپوتنیک، پس از آن که ورود هواداران به دلیل شیوع کرونا ممنوع شد، رئال مادرید تصمیم گرفت تا ورزشگاه سانتیاگو برنابئو که ورزشگاه خانگی تیم اصلی این باشگاه محسوب می‌شود، به صورت اساسی ترمیم و به تعداد چوکی‌های آن بیفزاید.

این باشگاه یک فصل‌ونیم را از حریفانش در ورزشگاه تیم B، یعنی ورزشگاه استفانو از حریفان میزبانی کرد و به نظر می‌رسید که با آغاز فصل جدید و پایان کار تعمیر ورزشگاه برنابئو، این تیم دوباره در ورزشگاه اصلی خود از حریفان میزبانی کند.

این باشگاه اما هنوز هم به برگزاری چند دیدار اول فصل در دی‌استفانو اصرار دارد و این احتمال وجود دارد که تا هفته چهارم از حریفان در برنابئو میزبانی نکند.

 براساس گزارش ABC، اگر قرار به به بازگشت فقط هفت هزار هوادار به برنابئو باشد، رئال ترجیح می‌دهد که بازیهای خانگی را در دی استفانو برگزار کند.

در حقیقت رئال در نظر دارد که در هفته چهارم لالیگا که اواخر سنبله برگزار می‌شود، اولین میزبانی خود را در برنابئو داشته باشد اما میزبانی فقط در صورتی انجام می شود که رئال بتواند تعداد قابل توجهی هوادار را میزبانی کند.

گفته می‌شود که تعداد تماشاگران بر اساس نظر شهرداری مادرید مشخص خواهد شد و این باشگاه در تلاش است تا با صحبت با شهردار مادرید، مجوز میزبانی از تعداد زیاد هواداران را کسب کند.

مرتبط:

رونمایی از برنابئو جدید به زودی..
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر