21:50 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو تیم لیگ برتری، شرایط جذب سائول نیگز هافبک اسپانیایی اتلتیکومادرید را شدیداً دنبال دارند و هر دو باشگاه به دنبال جذب این بازیکن خلاق اند.

به گزارش اسپوتنیک، سائول نیگز که در چند فصل گذشته یکی از ستاره‌های ترکیب اصلی سیمئونه در اتلتیکومادرید بود و بیشتر از 300 بازی برای این تیم انجام داد، حالا به فکر جدایی از جمع روخی بلانکو است و می‌خواهد به جای نیمکت‌نشینی در مادرید، چالش جدیدی را در لیگ برتر انگلیس تجربه کند.

این بازیکن که در چند هفته گذشته به باشگاه بارسلونا لینک شده بود و خبرها حاکی از معاوضه وی با گریزمن بود، حالا مورد توجه باشگاه‌های لیگ برتری قرار گرفته است زیرا طرح معاوضه او با ستاره فرانسوی بارسا، منتفی شده است.

دو باشگاه لیورپول و منچستریونایتد خواهان جذب این بازیکن اند و تلاش دارند تا هر طور شده این بازیکن 26 ساله را به خدمت بگیرند.

منچستر یونایتد قصد دارد هافبک اسپانیایی را جایگزین پل پوگبا کند که آخرین فصل  قرارداد خود در الدترافورد سپری می‌کند و به دنبال جدایی است.

از سویی هم یورگن کلوپ سرمربی سرخ‌ها نیز خواهان جذب این بازیکن برای تقویت خط میانی تیمش است و می‌خواهد با این بازیکن نبود واینالدوم را جبران کند.

گفته می‌شود که نماینده سائول در انگلیس حضور دارد و با این دو باشگاه در مورد موکلش صحبت خواهد کرد و هر باشگاهی که شرایط بهتری داشته باشد، می‌تواند این بازیکن را جذب کند.

مرتبط:

سائول به بارسا نه، به لیورپول می‌رود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر