13:45 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میرالم پیانیچ، به دلیل شرایط نچندان خوبش در بارسلونا، به دنبال جدایی از این تیم است و اطرافیان این بازیکن با سران یوونتوس در تماس شده اند تا شرایط بازگشت وی را به تورین مهیا سازند.

به گزارش اسپوتنیک، میرالم پیانیچ فصل گذشته با آرتور ملو معاوضه شد و این بازیکن به امید این که در بارسا بدرخشد، به این تیم پیوست.

شرایط اما برای پیانیچ به خوبی پیش نرفت و این هافبک باتجربه بیشتر بازی‌ها را از روی نیمکت آغاز کرد و نتوانست به آن چه می‌خواست در بارسلونا برسد.

بازگشت ماسیمیلیانو آلگری به یوونتوس و شرایط نچندان خوب پیانیچ در بارسا سبب شده تا هر دو طرف به بازگشت این بازیکن به تورین فکر کنند و این احتمال وجود دارد که هافبک بوسنیایی به تیم سابق خود برگردد.

در همین حال اطرافیان این بازیکن با سران یوونتوس به تماس شده اند تا شرایط بازگشت وی را به تورین مهیا سازند.

به اساس گزارش گل ایتالیا، در ساعات گذشته اطرافیان میرالم پیانیچ با باشگاه یوونتوس تماس گرفته اند و خواهان حرکتی از سران این تیم برای بازگشت میرالم شده اند، اما شرایط هنوز نامشخص است.

پیانیچ اما هدف اصلی یوونتوس نیست و این باشگاه در تلاش است تا لوکاتلی هافبک ساسولو را با 40 میلیون یورو به خدمت بگیرد و برای این کار نیاز دارد تا هافبک‌های تیمش را کم کند، نه زیاد.

گفته می‌شود که اینترمیلان نیز به جذب میرالم فکر می‌کند و سران این تیم قصد دارند تا هافبک بوسنیایی را جانشین مارسلو بروزوویچ سازند.

مرتبط:

جواهر جدید خط میانی بارسا؛ گاوی جانشین ژاوی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر