06:45 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های ایتالیایی مدعی اند که رئال مادرید در حال آمادگی برای جذب پائو تورس مدافع اسپانیایی ویارئال است و این مدافع را به عنوان جانشین واران به خدمت خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید در یک ماه آخر دو مدافع ارزشمند خود را از دست داد و سرجیو راموس به عنوان بازیکن آزاد  به پاریسن‌جرمن پیوست و رافائل واران نیز با مبلغ 42 میلیون پوند راهی منچستریونایتد شد.

با توجه به جدایی این بازیکنان خط دفاع رئال مادرید ضعیف خواهد شد و حتی اگر آلابا و میلیتائو بدرخشند، باز هم این تیم نیاز به مدافع دارد.

سران رئال مادرید با توجه به همین موضوع خود شان را برای جذب پائو تورس مدافع ویارئال که از مدت‌ها قبل مورد توجه این باشگاه بود، آماده می‌سازند و رسانه‌های ایتالیایی مدعی اند که بزودی مذاکرت دو طرف آغاز خواهد شد.

در همین حال برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی اند که جذب تورس در صورت ناکامی انتقال امباپه انجام خواهد شد و تا چند روز مانده به پایان پنجره نقل‌وانتقالات تلاشی برای جذب مدافع ویارئال انجام نخواهد شد.

پائو در حالی مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است که این باشگاه تنها آلابا را به خدمت گرفته است و در صورتی که مدافع اسپانیایی به رئال مادرید بپیوندد، دومین خرید این فصل کهکشانی‌ها خواهد بود.

مرتبط:

رئال در اندیشۀ برگزاری چند بازی اول فصل در ورزشگاه دی‌استفانو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر