07:09 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لئو مسی به همراه خانواده‌اش به ایبزا سفر کرده است تا روزهای تعطیلات خود را به خوبی سپری کند، اما این روزها بیشتر از چیزی که ستاره بارسا فکر می‌کرد، خوش می‌گذرد زیرا لوئیز سوارز رفیق و هم‌تیمی سابق این بازیکن نیز در ایبزا حضور دارد.

به گزارش اسپوتنیک، سوارز که در تابستان گذشته از بارسلونا جدا شد، یکی از صمیمی‌ترین دوستان لیونل مسی بود و این رفاقت همچنان پا برجاست به طوری که این دو بازیکن در موقع که به هم می‌رسند، صمیمت گذشته را نسبت به هم‌دیگر نشان می‌دهند.

در تازه‌ترین مورد این دو بازیکن بار دیگر در کنار هم دیده شده اند و به نظر می‌رسد که تعطیلات شان را به صورت مشترک با خانواده‌های‌شان سپری می‌کنند.

View this post on Instagram

A post shared by Luis Suarez (@luissuarez9)

لئو مسی به همراه خانواده‌اش به ایبزا سفر کرده است تا روزهای تعطیلات خود را به خوبی سپری کند اما این روزها بیشتر از چیزی که ستاره بارسا فکر می‌کرد، خوش می‌گذرد زیرا لوئیز سوارز رفیق و هم‌تیمی سابق این بازیکن نیز با خانواده‌اش در ایبزا حضور دارد و تعطیلات خودش را سپری می‌کند.

View this post on Instagram

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

هر دو بازیکن در انستاگرام عکس‌هایی را به نشر رسانده اند که نشان می‌دهد در یک مکان با هم زندگی می‌کنند و فرزندان و همسرهای شان نیز با هم هستند.

گفته می‌شود که فابرگاس دیگر رفیق قدیمی مسی نیز در ایبزا حضور دارد و این سه بازیکن بیشتر اوقات با هم اند.

 

مرتبط:

مسی تا تمدید نکند، در تمرینات اشتراک نمی‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر