19:29 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا تا یک ماه دیگر باید بازیکنان مازاد خود را بفروشد، دستمزدها را کاهش دهد، تیم را در خط میانی تقویت کند و در نهایت قرارداد جدید با مسی ببندد.

به گزارش اسپوتنیک، از آغاز پنجره نقل‌وانتقالات بارسلونا فعالیت خوبی داشته و توانسته سرخیو آگوئرو، اریک گارسیا، ممفیس دپای را رایگان جذب کند و امرسون را با پول اندک به خدمت بگیرد.

در این میان بازیکنانی چون جونیور فیرپو، ترینکائو و آلنیا جدا شده اند و در روزهای آینده بازیکنان دیگر نیز تیم را ترک خواهند کرد.

هنوز یک ماه دیگر از پنجره نقل‌وانتقالات باقی مانده است و تا قبل بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی کاتالا‌ن‌ها باید 4 کار بسیار مهم را انجام دهند.

براساس گزارش رسانه‌های اسپانیایی، بارسا باید در مدت 30 روز آینده بازیکنان مازاد را بفروشد، دستمزدها را کاهش دهد، تیم را در خط میانی تقویت کند و در نهایت قرارداد جدید با مسی ببندد.

این 4 کار اساسی زیاد هم ساده نیست زیرا برخی بازیکنان که در فهرست مازاد قرار دارند، خواهان جدایی نیستند و بازیکنانی که از آن‌ها درخواست شده دستمزدهای شان را کاهش دهند، نمی‌خواهند به این درخواست باشگاه تن دهند.

با توجه به شرایط بارسلونا در صورتی که این کارها صورت نگیرد، این باشگاه نمی‌تواند قرارداد مسی را در لالیگا ثبت کند و از این بازیکن در بازی‌ها استفاده کند.

 

مرتبط:

بارسا در انتظار فوق ستاره؛ برگرد و تمدید کند!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر