17:49 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدو تمایل دارد یوونتوس را ترک و راهی پاریسن‌جرمن شود اما این انتقال به پیوستن امباپه به رئال مادرید بستگی دارد و در تنها در صورت جدایی مهاجم فرانسوی زمینه حضور کریستیانو در پاریس مهیا خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، در چند هفته گذشته شایعاتی زیادی در مورد آینده رونالدو مطرح شده بود و بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی مدعی بودند که این بازیکن در همین تابستان تورین را به مقصد منچستر و یا پاریس ترک خواهد کرد.

رونالدو اما با حضور در تمرینات یوونتوس تا جایی به این شایعات پایان داد اما برخی رسانه‌ها هنوز اصرار دارند که وی قصد جدایی دارد و نمی‌خواهد به فوتبالش در ایتالیا ادامه دهد.

براساس این گزارش‌ها، رونالدو تمایل دارد یوونتوس را ترک و راهی پاریسن‌جرمن شود اما این انتقال به پیوستن امباپه به رئال مادرید بستگی دارد و در تنها در صورت جدایی مهاجم فرانسوی زمینه حضور کریستیانو در پاریس مهیا خواهد شد.

فوق ستاره پرتگالی در حال حاضر امید دارد که انتقال امباپه به رئال مادرید هر چه زودتر نهایی شود تا بدین ترتیب راه حضور او در پاریس هم باز شود.

این در حالی‌ست که پائول ندود، نائب رییس باشگاه یوونتوس اخیراً در گفت‌وگویی با قاطعیت اعلام کرد که رونالدو فصل آینده در این باشگاه خواهد ماند.

 

مرتبط:

صحبت‌های امیدوار کننده آلگری در مورد رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر