18:54 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوان لاپورتا، در گفت‌وگویی از سازمان لالیگا خواست تا در مورد قضیه مسی انعطاف بیشتر نشان دهد و قرارداد این بازیکن را ثبت کند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا با لیونل مسی برای تمدید قرارداد تا سال 2026، به توافق کامل دست یافته است اما این باشگاه نمی‌تواند به دلیل این که سازمان لالیگا، محدودیت بر رقم دستمزد‌ها وضع کرده است، قرارداد کاپیتان خود را ثبت کند.

رییس بارسلونا دقایقی قبل در کنفرانس خبری معارفه امرسون، از سازمان لالیگا خواست تا در قضیه مسی انعطاف بیشتر به خرج دهد و زمینه ثبت قرارداد این بازیکن را مساعد سازد.

وی گفت:" ما همه می‌خواهیم مسی در لالیگا بماند زیرا او یک فوق ستاره جهانی است و طرفداران را جذب می‌کند و حضور او به لالیگا کمک می‌کند. من سخنان رئیس ختافه (که گفت لالیگا باید انعطاف پذیرتر باشد) را تایید می‌کنم و در صورت امکان انعطاف‌پذیری بیشتری از لالیگا می‌خواهیم، مانند دیگر لیگ های سراسر قاره سبزبرای تیم‌ها تا بتوانیم بازیکنان بزرگ و نام آشنا را بیشتر جذب کنیم".

لاپورتا در حالی این سخنان را به زبان آورده است که مسی روز گذشته به تمرینات حاضر نشد و از باشگاه خواست تا هر چه زودتر زمینه تمدید او را مساعد سازند تا او بتواند بدون دخالت لالیگا در تمرینات حاضر شود.

مرتبط:

شوخی جالب بارسا با ستاره گُلف‌باز رئال + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر