02:58 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم المپیک اسپانیا، با شکست جاپان در وقت‌های اضافه، راهی دیدار نهایی شد و قرار است برای کسب مدال طلا با برازیل رقابت کند.

به گزارش اسپوتنیک، عصر امروز تیم‌های فوتبال المپیک اسپانیا و جاپان، در دومین دیدار مسابقات مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتبال مردان، به مصاف هم رفتند که لاروخا موفق به کسب پیروزی با نتیجه 0-1 در وقت‌های اضافه شد و جواز حضور در دیدار نهایی را به دست آوردند.

در این دیدار دو تیم در وقت‌های قانونی به نتیجه بدون گُل رضایت دادند تا 30 دقیقه وقت‌های اضافه برنده این دیدار را مشخص کند.

در نیمه دوم وقت‌های اضافه اسپانیا با مارکو آسنسیو به گُل برتری رسید و تا پایان این دیدار توانست دروازه‌ خود را بسته نگه‌دارد و در این دیدار پیروز شود.

در این دیدار پُر برخورد که کارت‌های زیادی داور به بازیکنان دو تیم نشان داد، صحنه‌های جنجالی نیز وجود داشت که می‌توان به اتفاق دقیقه 55 بازی جاییکه داور پنالتی درست اسپانیا را اعلام نکرد، اشاره کرد.

اسپانیا با این پیروزی با برازیل که با شکست مکسیکو برای سومین بار متوالی فینالست شد، در دیدار نهایی مصاف خواهد داد تا برنده مدال طلای رقابت‌های المپیک توکیو مشخص گردد.

مرتبط:

فوتبال المپیک 2020؛ برازیل باز هم فینالیست شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر