13:45 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه مارکا وضعیت ادن هازارد را خوب توصیف می‌کند و مدعی‌ست با وجود این که بازیکن چند دیدار نخست لالیگا را از دست خواهد داد، اما روند ریکاوری او در مسیر درستی قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید امیدوار است ادن هازارد پس از دو فصل ناکام، در فصل سوم درخشش خوبی داشته باشد و از همین رو تلاش دارند تا این بازیکن را به درستی آماده فصل جدید سازند.

 هازارد هنوز با  تیم تمرین نکرده چرا که در یورو دچار مصدومیت شد و حالا می‌خواهد بدون عجله و در آمادگی کامل به شرایط آرمانی خودش برگردد.

ستاره بلجیمی می‌داند که دیگر در رئال مادرید جای اشتباه ندارد و باید در فصل سومش با حس‌وحال و شرایط کاملا متفاوت حضور پیدا کند.

در همین حال نشریه مارکا گزارش در مورد شرایط این بازیکن به نشر رسانده که براساس آن ریکاوری هازارد در مسیر درستی قرار دارد.

مارکا مدعی‌ست که هازارد احتمالاً چند بازی اول فصل را از دست خواهد داد اما در بازگشت می‌تواند همان هازاردی باشد که در گذشته بوده است.

این خبر برای رئالی‌ها بسیار امیدوار کننده خواهد بود زیرا جدایی واران، ابتلأ آلابا به ویروس کرونا و مصدومیت کروس آن‌ها را بسیار نگران ساخته بود.

 

مرتبط:

ضررهای میلیونی باشگاه‌ها از مصدومیت ستاره‌ها؛ هازارد در صدر فهرست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر