06:48 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های اجتماعی به خبر جدایی رسمی لیونل مسی از بارسا، واکنش نشان دادند.

به گزارش اسپوتنیک؛ باشگاه بارسلونا تایید کرد که لیونل مسی به دلیل موانع مالی و ساختاری در این باشگاه ادامه نخواهد داد.

مسی تابستان امسال پس از اتمام قرارداد اولیه‌اش با بارسا به بازیکن آزاد تبدیل شد اما انتظار می‌رفت پس از مذاکرات اولیه مثبت بین همه طرفین، دوباره با باشگاه قرارداد امضا کند.

با این حال، بارسلونا اکنون تأیید کرده که مسی به دلیل قوانین مالی لالیگا قرارداد جدیدی امضا نخواهد کرد. در نتیجه، طرفداران در توییتر به دنبال انتشار خبر خروج مسی به شدت احساساتی شدند.

یکی از هواداران در توئیتر گفت:

"رئال مادرید و بارسلونا در 5 سال گذشته بسیار خراب شده‌اند که باورنکردنی است. رهبری وحشتناک در بالای هر دو تیم و در صدر لالیگا، موفق باشید در حال رقابت با لیگ برتر بدون مسی و رونالدو."

دیگری افزود:

ارزش مسی 600.000.00000 پوند است. چند سال دیگر او باقی مانده است. اگر او اینقدر بارسلونا را دوست دارد …… .به صورت رایگان بازی می‌کند؟ مسی."

در حالی‌که بسیاری در رسانه‌های اجتماعی به تمسخر هری کین پرداخته‌اند زیرا انتقال او به منچسترسیتی به دلیل موقعیت مسی ممکن است به خطر بیفتد.

کین به طور مداوم با انتقال به منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر در ارتباط بود و تصور می‌شد که پس از این‌که کاپیتان تیم ملی انگلیس به تمرینات پیش فصل در اسپرز گزارش نداد، توافق نزدیک شده است.

با این حال وضعیت مسی در بارسلونا ممکن است سرنوشت ساز باشد و طرفداران به سرعت از این موقعیت استفاده کردند و در رسانه‌های اجتماعی پست‌های خنده داری را به عنوان قرارداد اسپرز ارسال کردند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر