23:25 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خالد بن حمد بن خلیفه آل ثانی، تایید کرد که مذاکرات باشگاه پاریسن‌جرمن با لیونل مسی بسیار به خوبی پیش رفته و ستاره آرجانتینی تا چند روز دیگر با این باشگاه قرارداد امضأ خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از آن‌ که باشگاه بارسلونا اعلام کرد که به دلیل قوانین لالیگا و مشکلات مالی قادر به ثبت قرارداد مسی نیست و این بازیکن می‌تواند به باشگاه دیگر بپیوندد، شایعات در مورد پیوستن این بازیکن به باشگاه‌هایی چون سیتی، چلسی و پاریسن‌جرمن اوج گرفت.

در این میان سیتی اعلام کرد که قصد جذب ستاره آرجانتینی را ندارد و چلسی نیز تا هنوز پیشنهاد رسمی به ستاره سابق بارسلونا نداشته است.

با این حال پاریسن‌جرمن تنها تیمی است که توان و تصمیم جذب مسی را دارد و گفته می‌شود که طرفین مذاکرات را نیز آغاز کرده‌اند.

در همین حال خالد بن حمد بن خلیفه آل ثانی برادر امیر قطر، تایید می‌کند که مذاکرات باشگاه پاریسن‌جرمن با لیونل مسی بسیار به خوبی پیش رفته و ستاره آرجانتینی تا چند روز دیگر با این باشگاه قرارداد امضأ خواهد کرد.

وی در این مورد در توییتر نوشت:" مذاکرات رسمی به پایان رسید. بزودی این خبر رسمی می‌شود #مسی".

گفته می‌شود که مسی قراردادی 2 ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم با پی‌اس‌جی خواهد بست و این باشگاه می‌خواهد تا آخر هفته (یکشنبه) کار انتقال را تمام کند و پدر این ستاره آرجانتینی نیز قرار است تا ساعات آینده با سران پی‌اس‌جی دیدار کند.

 

مرتبط:

واکنش سوارز به جدایی مسی از بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر