12:59 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فابریزیو رومانو خبرنگار اسکای اسپورت مدعی‌ است که چلسی به جذب لوکاکو از اینترمیلان اطمینان قطعی دارد و این انتقال بزودی نهایی خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، روملو لوکاکو ستاره دو فصل اخیر اینتر و بهترین بازیکن فصل پیش سری آ که سابقه پوشیدن پیراهن چلسی را دارد، با پیشنهاد مالی خوبی از سوی این باشگاه مواجه شده و گفته می‌شود که پاسخ این بازیکن به پیشنهاد آبی‌ها مثبت است.

با توجه به همین موضوع چلسی از جذب این بازیکن مطمئن است و فابریزیو رومانو خبرنگار مطرح ایتالیایی مدعی‌ست که سران این تیم بزودی این انتقال را رسمی خواهند کرد.

براساس گزارش رومانو، پیشنهاد چلسی برای لوکاکو، 120 میلیون یورو خواهد بود و این باشگاه 12 میلیون یورو به این بازیکن بلجیمی دستمزد خواهد داد.

لوکاکو در سن 18 سالگی و در فصل 2011-2012 (فصلی که چلسی به نخستین قهرمانی اروپایی خود رسید) به عنوان پدیده لیگ بلجیم به چلسی پیوست، اما با بی‌مهری روبرتو دی‌متئو سرمربی آن زمان آبی‌ها روبه‌رو شد و در ادامه به تیم‌های وست‌برومویچ، اورتون، یونایتد رفت و حالا در آستانۀ بازگشت به این تیم قرار دارد.

گفته می‌شود که در صورت جذب این بازیکن از سوی چلسی، احتمال پیوستن حکیم زیاش به میلان متصور است و این بازیکن مراکشی می‌تواند لندن را به مقصد میلان ترک کند.

مرتبط:

واکنش سرمربی چلسی به بازگشت لوکاکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر