13:24 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

احتمالا پاری‌سن‌ژرمن می‌خواهد با جذب لیونل مسی، ترکیب اصلی خود را با او استارت بزند.

به گزارش اسپوتنیک؛ به نظر می‌رسد پی‌اس‌جی در روزهای آینده قرارداد خرید لیونل مسی را تکمیل خواهد نمود. نگاهی داریم به این‌که چگونه مائوریسیو پوچتینو می‌تواند فوق ستاره آرجانتینی را به خدمت بگیرد.

مائوریسیو پوچتینو در آستانه استقبال از لیونل مسی در پاری‌سن‌ژرمن است. در طول 24 ساعت گذشته، بازیکنان بارسا با حضور در شبکه‌های اجتماعی از بزرگترین بازیکن تاریخ باشگاه شان خداحافظی کردند.

مسی و پوچتینو در حال حاضر یک باشگاه فوتبال مشترک دارند. پوچتینو در نیولز اولد بویز در رزاریو آرجانتین به نام و نشان رسید، سرمربی سابق تاتنهام در سال 1991 با مربیگری مارسلو بیلسا سرمربی فعلی لیدز یونایتد، با نیولز قهرمان لیگ آرجانتین شد. مسی در روزاریو بزرگ گردید و قبل از رفتن به اروپا در سن 13 سالگی در تیم جوانان بازی کرد.

به نظر می‌رسد مسی پس از 17 سال در نیوکمپ به باشگاه لیگ 1 بپیوندد. تیم پوچتینو فصل گذشته پس از لیل، در جایگاه دوم لیگ 1 ایستاد. با حضور مسی در رقابت‌های این فصل، این بار هیچ بهانه‌ای برای قهرمانی وجود نخواهد داشت.

پی اس جی در فصل 2020/21 با وجود داشتن دی ماریا، نیمار و امباپه با یک امتیاز لیگ را واگذار نمود.

 

ترکیب احتمالی PSG با لیونل مسی

دوناروما؛ حکیمی، راموس، مارکینوس، کیم پمبه، برنات؛ وراتی، وینالدوم؛ مسی، نیمار، امباپه.

و

دوناروما؛ حکیمی، مارکینوس، راموس؛ پاریدس، واینالدوم، وراتی؛ دی ماریا، مسی، نیمار، امباپه.

حفظ امباپه

سوالاتی درباره آینده امباپه باقی مانده است. رئال مادرید به دنبال این بازیکن 22 ساله است اما باید دید آیا او تابستان امسال به غول لالیگا می‌پیوندد یا خیر. در صورت ماندن در پی‌اس‌جی و امضای قرارداد جدید، باشگاهی که توسط ناصر الخلیفی اداره می‌شود سالانه 100 میلیون یورو حقوق مسی، نیمار و ملی پوش فرانسوی پرداخت می‌کند. چهار بازیکن نیمار، مسی، کیلیان امباپه و آنخل دی ماریا در حال حاضر به احتمال زیاد به نظر می‌رسند که پی‌اس‌جی قرارداد مسی را به مدت دو سال با گزینه یک سال دیگر تا سال 2024 پیشنهاد می دهد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر