03:54 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ممکن است به دلیل بخاطر مسائل مالی و میزان دستمزد باشگاه پاریسن‌جرمن، این باشگاه نتواند مسی را جذب کند زیرا گروهی از اعضای بارسا به کمیسیون اروپا، در مورد میزان درآمد و حقوق بازیکنان شکایت کرده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، به روز پنجشنبه و پس از آن که باشگاه بارسلونا اعلام کرد که دوران مسی در این باشگاه پایان یافته است، باشگاه پاریسن‌جرمن با وکلای این بازیکن وارد مذاکره شد و به نظر می‌رسد که بزودی به توافق نهایی دست یابند و این فوق‌ ستاره آرجانتینی راهی پاریس شود.

پاریسی‌ها اما در راه جذب این بازیکن به مشکل بزرگی برخورده اند زیرا گروهی از اعضای بارسا به کمیسیون اروپا، در مورد میزان درآمد و حقوق بازیکنان شکایت کرده‌اند.

در این شکایت که به صورت مستند ارائه شده است، نشان داده شده که باشگاه پاریسن‌جرمن قوانین مالی جوانمردانه را نقض کرده و نسبت حقوق و درآمد این تیم در فصل 2019-2020، 99 درصد بوده که این نسبت برای بارسلونا عدد 54 درصد بوده است.

اسناد این تخلف توسط وکیل معتبر به نام خوان برانکو و به نمایندگی از برخی شریک‌های باشگاه بارسلونا ارائه شده و در آن از نقض قوانین در پرداخت بازیکنانی چون نیمار و امباپه نیز اشاره شده است.

گفته می‌شود که اگر این موضوع قبل از ثبت قرارداد مسی ثابت شود، می‌تواند به ضرر پی‌اس‌جی باشد، در غیر آن پس از ثبت قرارداد کار از دست کمیسیون اروپا نیز ساخته نیست.

مرتبط:

اثبات وجود رابطه سرد میان مسی و لاپورتا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر