16:13 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاریسن‌جرمن که قصد به خدمت گرفتن پُل پوگبا را داشت، حالا از جذب وی منصرف شده است زیرا آن‌ها به دنبال به خدمت گرفتن لیونل مسی هستند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه پاریسن‌جرمن قصد داشت تا قبل از پایان پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، پُل پوگبا را منچستریونایتد به خدمت بگیرد و خط میانی تیمش را تقویت کند اما جذب این بازیکن فرانسوی پس از اعلام جدایی مسی از بارسلونا، در معرض خطر افتاد.

این باشگاه که حالا به صورت جدی به دنبال جذب مسی است و عملاً از جذب پوگبا منصرف شده است زیرا توان پرداخت دستمزد این بازیکن را نخواهد داشت.

در صورت پیوستن مسی به پی‌اس‌جی، این باشگاه در کنار نیمار، امباپه، راموس یک ستاره دیگر خواهد داشت که دستمزد همگفت دریافت خواهد کرد و این موضوع سبب می‌شود تا این باشگاه ستاره دیگری جذب نکند و بخش بزرگی از عایدش را هزینه پرداخت دستمزد این بازیکنان کند.

با توجه به انصراف پی‌اس‌جی از جذب پوگبا، حالا باشگاه یوونتوس تنها باشگاهی است که به دنبال جذب پوگبا است و در صورتی که یونایتد توافق کند، این هافبک توانا به تورین باز خواهد گشت.

گفته می‌شود که پاریسن جرمن پیشنهاد دوساله با دستمزد 35 میلیون یورویی در سال به مسی ارائه داده است و گفته می‌شود که این بازیکن بزودی به پیشنهاد ارائه شده پاریسی‌ها پاسخ مثبت خواهد داد.

مرتبط:

راهکار جالب پی‌اس‌جی برای جذب پوگبا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر