18:22 23 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

جدایی مسی از بارسلونا و پیوستن احتمالی او به پاریسن‌جرمن، امید تازۀ به مدیران رئال مادرید برای به خدمت گرفتن کلیان امباپه خلق کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، در چند هفته آخر و با توجه اصرار مدیران پاریسن‌جرمن برای حفظ کلیان امباپه، مدیران رئال مادرید از جذب او در تابستان جاری ناامید شده و معتقد بودند که باید تا پایان فصل برای این مهاجم فرانسوی صبر کرد.


با توجه به جدایی مسی از بارسلونا و مذاکرات پیشرفته او با پاریسن‌جرمن که احتمال پیوستن وی را به این تیم قوت می‌بخشد، مدیران رئال مادرید امید تازۀ برای به خدمت گرفتن کلیان امباپه پیدا کرده اند.
رئال مادرید حالا حس می کند که با انتقال مسی به پاریس دیگر نیازی نیست تا یک سال منتظر خرید امباپه بمانند چرا که پی‌اس‌جی با جذب لئو چاره‌ای جز فروش امباپه ندارد و در سه هفته آینده محکوم به فروش این مهاجم است.
 رئال منتظر است تا پی‌اس‌جی بتواند خرید مسی را نهایی کند و بعد از آن الخلیفی آماده مذاکره شود. رئال تا کنون هرگز در مورد امباپه مستقیما مذاکره نکرده تا پی‌اس‌جی را عصبانی نکند اما به نظر می رسد که حالا داستان فرق دارد.
رئال در حال حاضر شرایط مالی باثباتی دارد و بسیاری از بازیکنان این دستمزد شان را کم کرده اند و آلابا نیز دستمزدی مشابه راموس دریافت می کند.
 رئال از سویی در خزانه اش 120 میلیون یورو دارد و به همین خاطر است که خرید امباپه به هیچ وجه مشکل ساز نیست.
 
 

مرتبط:

ترکیب ترسناک پی اس جی اگر مسی بیاید و امباپه هم نرود+ عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر