15:08 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جک گریلیش ستاره جدید منچسترسیتی، در گفت‌وگویی اظهار داشته است که هنگام جدایی از استون ویلا، همانند مسی اشک ریخته و حال روز بسیار بدی داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، جک گریلیش، هفته گذشته با مبلغ 100 میلیون پوند به منچسترسیتی، پیوست و به گران قیمت ترین بازیکن انگلیسی تاریخ فوتبال تبدیل شد.

وی که که نخستین بازی خود برای سیتی را ابتدای هفته برابر لسترسیتی در سوپرخیریه انجام داده بود، امروز در مراسم معارفه‌اش حاضر شد و جدایی خود از ویلا را با رفتن لیونل مسی از بارسلونا مقایسه کرد.

گریلیش در این مورد گفت:" خیلی سخت بود. همه دیروز حال و روز مسی را دیدند؛ این دقیقا همان حسی بود که من داشتم. احساس کردم وقت جدایی فرا رسیده است. من همیشه از میل بالای خود برای بازی کردن در لیگ قهرمانان صحبت کرده بودم. حالا در باشگاهی هستم که پتانسیل بالایی دارد. آن ها موفق ترین باشگاه انگلیس طی 10 سال اخیر محسوب می شوند. من برای کسب جام به اینجا آمدم. برای آینده امیدهای زیادی دارم. همچنین رویاهایی درباره تیم ملی و بازی کردن در جام جهانی در سر دارم. می خواهم تا جای ممکن اینجا بازی کنم".

این بازیکن دلایل خودش برای پیوستن به سیتی را نیز فاش کرد و گفت:" این یکی از سخت ترین تصمیماتی بود که باید می گرفتم. احساس کردم که نمی‌توانم به این فرصت را رد کنم. فرصت بازی کردن در لیگ قهرمانان، رقابت برای کسب جام‌ها، فرصت بازی کردن کنار کوین دی بروین و بازی کردن برای بهترین سرمربی جهان، عوامل مهمی بودند که به این‌جا آمدم".

گریلیش در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که در چند روز آخر انتقادهایی زیادی به جذب او صورت گرفته است و بسیاری از کارشناسان معتقد اند که وی ارزش 100 میلیون را نداشته است.

مرتبط:

رسمی؛ گریلیش به سیتی پیوست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر