07:09 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاریسن‌جرمن با قراردادن پیراهن‌های نیمار و امباپه در کنار پیراهن بدون شماره مسی، به رئال مادرید این پیام را رساند که ستاره فرانسوی فروشی نیست و آ‌ن‌ها به دنبال تشکیل مثلث «MMN» در فصل جدید هستند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید مدت‌ها است که به دنبال کلیان امباپه ستاره فرانسوی پاریسن‌جرمن است و می‌خواهد این بازیکن را برای تقویت خط حمله خود به خدمت بگیرد.
این باشگاه پس از پیوستن مسی به جذب این بازیکن بیشتر از قبل امیدوار شد و انتظار می‌رفت طی چند روز آینده برای به خدمت گرفتن وی با باشگاه پاریسن‌جرمن مذاکرات خودش را آغاز کند.
باشگاه پاریسن‌جرمن که امروز به صورت رسمی مسی را به خدمت گرفت، پیام واضحی به رئال مادرید در مورد کلیان امباپه فرستاد و خاطر نشان کرد که این بازیکن جوان فروشی نیست.
این باشگاه با قراردادن پیراهن‌های نیمار و امباپه در کنار پیراهن بدون شماره مسی، به رئال مادرید این پیام را رساند که آ‌ن‌ها به دنبال تشکیل مثلث «MMN» در فصل جدید هستند و به هیچ قیمتی حاضر به فروش کلیان نیستند.


امباپه در حال حاضر آخرین سال قراردادش را با پاریسن‌جرمن سپری می‌کند و به نظر می‌رسد که با پیوستن مسی، راموس، دوناروما، واینالدوم و اشرف حکیمی، سران این تیم به فکر وسوسه کردن او هستند تا قراردادش را تمدید کند.

مرتبط:

زمان معارفه مسی مشخص شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر