06:31 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران پاریسن‌جرمن تصمیم دارند کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی ناپولی را برای تقویت خط دفاعی تیم شان به خدمت بگیرند.

به گزارش اسپوتنیک، پاریسن‌جرمن چندی قبل سرجیو راموس را با قرارداد دوساله به صورت رایگان به خدمت گرفت تا با این بازیکن خط دفاعی خود را که پس از جدایی تیاگو سیلوا تضغیف شده بود، تقویت کند.

این بازیکن اما در تمرینات پیش فصل از ناحیه ساق پا مصدوم شد و تا حالا نتوانسته برای این تیم به میدان برود.

پی‌اس‌جی مصدومیت را راموس خفیف عنوان کرده و مدعی‌ست که بزودی مدافع اسپانیایی قادر به حضور در میادین خواهد بود. برخی از رسانه‌های فرانسوی اما گزارش داده اند که مصدومیت راموس جدی است و وی احتمالاً چندین ماه از میادین به دور خواهد بود.

همین موضوع سبب شده تا مدیران ارشد باشگاه به دنبال جذب یک مدافع مستحکم باشند و زمزمه‌هایی به گوش می‌رساند که آن‌ها کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی ناپولی را زیر نظر دارند.

گاتزتا در گزارش امروز خود علاقه پاریسن‌جرمن با مدافع ناپولی را مطرح کرد و بیان داشت که با توجه به مدت دو ساله از قرارداد کالیدو که با ناپولی باقی‌مانده است، این باشگاه حاضر خواهد شد تا وی را به فروش برساند.

کالیدو که 283 بازی برای ناپولی انجام داده و به این تیم کمک کرده است که در سال 2020 جام حذفی ایتالیا را فتح کند، نزدیک به 43 میلیون پوند در بازار ارزش دارد و سران پاریسی اگر این بازیکن را به خدمت بگیرند، پس از حکیمی دومین خرید این باشگاه باپرداخت پول خواهد بود.
 
 

مرتبط:

عاید 30 میلیونی یک شبه‌ی پی‌اس‌جی از فروش پیراهن مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر