05:59 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا می‌گوید بدهی بارسا 1.15 میلیارد پوند است و از ستاره‌های تیم می خواهد تا دستمزدهای شان را بیشتر از این کاهش دهند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسا در بحران مالی جدی قرار دارد و بدهی‌های این باشگاه نزدیک به 1.15 میلیارد پوند است. این باشگاه برای خروج موقتی از این بحران مجبور به کاهش فوری دستمزد بازیکنان خود است و مذاکرات برای رسیدن به چنین هدفی ادامه دارد.

این باشگاه در مرحله نخست از 4 کاپیتان خود درخواست کرده بود تا دستمزد‌های شان را کاهش دهند که تنها پیکه به چنین درخواستی پاسخ مثبت داد و همین موضوع سبب شد تا قراردادهای دپای، گارسیا و ری مانای در سازمان لالیگا ثبت شود.

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، بدهی‌های میلیونی باشگاه را تایید می‌کند و از ستاره‌هایی تیمش چون آلبا، روبرتو و بوسکتس می‌خواهد تا همانند پیکه دستمزدهای شان را کاهش داده و در بهتر شدن شرایط  مالی باشگاه کمک کنند.

وی در این مورد به Dermot Corrigan گفت:" ما در شرایط سختی قرار داریم تا مجدداً در مورد قرارداد بازیکنان مذاکره کنیم. حقوق ما 103 درصد از کل درآمد باشگاه بیشتر است. این 20-25 درصد بیشتر از رقبای ما است و تلاش داریم تا آن را کاهش دهیم".

وی در ادامه به تحسین از پیکه پرداخت و از سایر کاپیتان‌های تیم خواست تا از وی تقلید کنند.

لاپورتا گفت:" ما خوشحالیم که با کاهش دستمزد پیکه موضوع ثبت نام سه بازیکن را حل کردیم و این اقدام او را تحسین می‌کنیم. موضوع آگوئرو هنوز حل نشده و ما انتظار داریم کاپیتان های دیگر مانند جرارد رفتار کنند."

لاپورتا در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که دیدار سوسیداد با بارسا که با نتیجه 2-4 به سود کاتالان‌ها به پایان رسید، آلبا از سوی هواداران به دلیل عدم کاهش دستمزدش هوووو شد.

مرتبط:

تیره‌روزی‌های لاپورتا؛ حامی مالی از دست می‌رود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر