14:03 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا به دفاع از جک گریلیش، خرید جدید تیمش پرداخت و اظهار داشت که از عملکرد وی راضی است.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته منچسترسیتی در نخستین هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه هاستپر به مصاف تاتنهام رفت و با گُل سون در دقیقه 55، از این تیم با نتیجه 0-1 شکست خورد.

در این دیدار جک گریلیش ستاره 100 میلیون پوندی منچسترسیتی 90 دقیقه در زمین حضور داشت اما موفق به ارائه بازی درخشان نشد و عملکردش به دل هواداران چنگ نزد.

عملکرد ضعیف این بازیکن سبب شد تا وی مورد انتقادات شدید از سوی هواداران سیتی قرار گیرد و آن‌ها جذب این ستاره 25 ساله را 100 میلیون پوند اشتباه عنوان کنند.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی اما به دفاع از این بازیکن پرداخت و اظهار داشت که از عملکرد وی در برابر تاتنهام  راضی است.

وی در این مورد گفت:" از نظر من بازی جک گریلیش در اولین بازی رسمی منچسسترسیتی راضی‌ام و او درخشان و فوق العاده بود. اعتقاد دارم که در صورت ادامه حضور او در ترکیب در ادامه فصل نیز برای ما بسیار مهم خواهد بود. من به جک گریلیش تبریک می گویم، زیرا شخصیتی دارد که سعی می کند تا پایان مسابقه تلاش کند. او در دقایق ابتدائی سرحال نبود اما رفته رفته نشان داد که چقدر می‌تواند در آینده خوب باشد و برای تیم مؤثر باشد."

پپ در حالی از این بازیکن حمایت کرده است که از این سرمربی اسپانیایی نیز به دلیل تقاضا از مدیران برای جذب گریلیش انتقادهای زیادی صورت گرفته است.

مرتبط:

رسمی؛ گریلیش به سیتی پیوست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر