00:45 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بایرن مونیخ با شکست دورتموند در دیدار سوپر جام آلمان، عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کرد و یولیان ناگلزمان سرمربی جدید این تیم به نخستین جامش با باواریایی‌ها دست یافت.

به گزارش اسپوتنیک، دیدار سوپر جام آلمان، امشب در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میان دو تیم بایرن مونیخ و دورتموند برگزار شد که در پایان 90 دقیقه، باواریایی‌ها موفق شدند با نتیجه 1-3 زنبورها را شکست دهند و عنوان قهرمانی را از آن خود سازند.

در این دیدار که با قدردانی از «گرد مولر» اسطوره فوتبال آلمان آغاز شد،  بایرن نمایش خوبی در نیمه نخست داشت و موفق شد در دقیقه 41 با لواندوفسکی دروازه حریف را باز کند و با برتری راهی رختکن شود.

در نیمه دوم بایرن خیلی زود به گُل دوم دست یافت و این بار توماس مولر در دقیقه 49 موفق به گُلزنی برای تیمش شد و اختلاف را دو برابر کرد.

در ادامه دورتموند برای جبران نتیجه پیش کشید و در دقیقه 64 مارکو رویس یکی از گُل‌های خورده را جبران کند.

ده دقیقه پس از این گُل کاپیتان دورتموند، لواندوفسکی دوباره اختلاف را دو برابر کرد و دومین گُل خود را در این دیدار به ثمر رساند تا خیال هواداران را بابت قهرمانی در این رقابت راحت سازد.

در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این دیدار به سود و قهرمانی بایرن مونیخ به پایان رسید تا نگلزمان نخستین جام خود را با باواریایی‌ها تجربه کند.

با این قهرمانی، بایرن تعداد قهرمانی‌های خود را در رقابت‌های سوپر به عدد 9 رساند و همچنان به عنوان پُرافتخارترین تیم این رقابت‌ها در جایگاه نخست جاخوش کرد.

 

 

مرتبط:

قدردانی از «گرد مولر» قبل بازی سوپرجام آلمان + عکس
اعلام ترکیب بایرن – دورتموند برای بازی سوپر جام؛ تقابل هالند و لوا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر