08:18 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در تازه ترین صحبت‌های‌اش پیرامون این تیم و بازیکنان‌اش صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن قبل از دیدار تیم‌اش مقابل برست در لیگ 1 فرانسه، امروز در نشست خبری ظاهر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

آیا مسی برای سفر به برست در گروه خواهد بود؟

"گروه پس از کنفرانس مطبوعاتی اعلام خواهد شد. در مورد حضور لئو، ما هنوز نمی‌دانیم اما از آنچه نشان می‌دهد بسیار راضی هستیم. همه چیز بسیار مثبت است، او خیلی سریع سازگار شد."

دیگر بازیکنان ملی پوش چطور؟

"ما در حال تجزیه و تحلیل امکان بازگرداندن آن‌ها هستیم. معیارها فیزیکی، فوتبالی و در ارتباط با پویایی گروه است."

جانلوئیجی دوناروما چه ویژگی‌هایی می‌تواند برای این گروه داشته باشد؟

"مانند لئو ویژگی‌های او مشهود است. او به عنوان بهترین بازیکن یورو انتخاب شد، سازگاری و انرژی او بسیار خوب است. اگر او دعوت شد، به این دلیل است که ما فکر می‌کنیم او می تواند بازی کند."

آیا مطمئن هستید امباپه می‌ماند؟

من او را بسیار خوب می‌شناسم، او سخت تلاش می‌کند تا فصل خوبی داشته باشد. همانطور که در هفته‌های اخیر گفتم کیلیان بازیکن ما است و می‌دانم چرا در این فصل کنار ماست. این دوره بخشی از فوتبال است، چیزهای زیادی گفته می‌شود، برخی اتفاق می‌افتد و برخی دیگر هرگز اتفاق نمی‌افتد. مهمتر از همه کیلیان بسیار آرام است. او یک سال قرارداد دارد، بازیکن PSG است. ما از او راضی هستیم و از آنچه من می‌بینم، او نیز از ما راضی است."

در مقایسه با شایعات پیرامون پوگبا یا کاماوینگا، آیا می‌خواهید یکی در خط میانی باشد؟

"ما نمی‌دانیم در فوتبال چه اتفاقی می‌افتد. تا پایان پنجره نقل و انتقالات، بسیاری از اتفاقات ممکن است رخ بدهد، باشگاهی مانند PSG همیشه آماده بهبود تیم است. با مهاجمانی که در اختیار دارید، همه انتظار دارند که در هر بازی گل‌های زیادی به ثمر برسانید."

آیا این شرایط برای شما سخت است؟

"مهمترین چیز برای ما این است که تیم را ایجاد کنیم و با هم کار کنیم. کار با فلسفه یکسان، اشتراک گذاری، چالش ماست. اما من از تیم راضی هستم، ما استعدادهای باورنکردنی داریم."
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر