06:24 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه مارکا مدعی است که فلورنتینو پرز، رییس باشگاه رئال مادرید برای جذب کلیان امباپه، به قطر خواهد رفت تا با حمد آل ثانی امیر قطر ملاقات و به توافقی دست یابند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید مدت‌ها است که به دنبال کلیان امباپه ستاره فرانسوی پاریسن‌جرمن است و می‌خواهد این بازیکن را برای تقویت خط حمله خود به خدمت بگیرد.


این باشگاه پس از پیوستن مسی به جذب این بازیکن بیشتر از قبل امیدوار شد و انتظار می‌رود طی چند روز آینده برای به خدمت گرفتن وی با باشگاه پاریسن‌جرمن مذاکرات خودش را آغاز کند.
پاریسی‌ها اما از ماندن این بازیکن در پی‌اس‌جی مطمئن اند و کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان این باشگاه در گفت‌وگو‌های شان به پیوستن وی به رئال مخالفت نشان می‌دهند.

رییس باشگاه رئال مادرید اما هنوز شکست در جذب این بازیکن را نپذیرفته و راه جدیدی برای مذاکره مستقیم برای مالک باشگاه پاریسن‌جرمن پیدا کرده است.

براساس گزارش مارکا، فلورنتینو پرز، برای جذب کلیان امباپه، به زودی به قطر خواهد رفت تا با حمد آل ثانی امیر قطر ملاقات و به توافقی دست یابند.

مالک قطری پی‌اس‌جی که در مذاکرات فوتبالی هرگز شکست نخورده است و روی هر ستاره که دست مانده و او را به خدمت گرفته است، تا حال برای مذاکره با پرز آمادگی نشان نداده اما مارکا مدعی است که این مذاکرت به صورت مستقیم و بزودی انجام خواهد شد.

حالا دیده شود که رئال موفق به جذب کلیان خواهد شد و یا پی‌اس‌جی قرارداد او را تمدید خواهد کرد.

مرتبط:

روش جالب و تازه پرز برای جذب امباپه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر