13:39 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران بایرن مونیخ در تلاش اند تا کورنتین تولیسو هافبک فرانسوی خود را با تانگی اندومبله هافبک فرانسوی تاتنهام معاوضه کنند.

به گزارش اسپوتنیک، تانگی اندومبله در سال 2019، با مبلغ 63 میلیون پوند از لیون به تاتنهام پیوست و انتظار می‌رفت او یکی از هافبک‌های درخشان در لیگ برتر انگلیس باشد. شرایط اما برای بازیکن فرانسوی به خوبی پیش نرفت و وی اخیراً از سران این تیم خواسته است تا مجوز جدایی‌اش را صادر کنند.

در همین حال از انگلیس خبر می‌رساند که سران تاتنهام این بازیکن را به یوونتوس پیشنهاد داده‌اند و می‌خواهند وی را به وستون مک‌کنی ستاره آمریکایی بانوی پیر معاوضه کنند.

ظاهراً یوونتوس علاقه‌مند به انجام چنین معامله‌ای نیست و آلگری خواهان حفظ مک‌کی است و می‌خواهد به وی در فصل جدید نقش اساسی در ترکیب ثابت تیمش بدهد.

اسکای اسپورت جرمنی نیز در مورد این بازیکن خبرهایی منتشر کرده‌است و از علاقه بایرن مونیخ به اندومبله خبر می‌دهد.

این منبع مدعی‌ست که باواریایی‌ها خواهان معاوضه اندومبله با کورنتین تولیسو هافبک فرانسوی خود شده‌اند و حاضر اند تا مبلغ 17 میلیون پول نقد نیز برای تیم لندنی پرداخت کنند.

از لندن اما خبر می‌رسد که سران تاتنهام پس از دریافت این پیشنهاد به برای انجام مذاکرت پیشرفته چراغ سبز نشان نداده و خواهان بهبود پیشنهاد ارائه شده‌اند.

تولیسو در حال ورود به سال پایانی قرارداد خود است و بیشتر گزینه نیمکت‌نشین برای تیم آلمانی بوده و فصل گذشته 24 بازی در همه رقابت‌ها برای باواریایی‌ها انجام داد.

مرتبط:

تولیسو: فرانسه باید بدون پوگبا، امباپه و کانته پیروز شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر