02:36 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیوید بکهام می‌خواهد تا پس از پایان قرارداد لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن در مورد انتقال به اینتر میامی با او مذاکره کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ لیونل مسی پس از ترک بارسلونا پس از 21 سال به صورت رایگان به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، این جدایی او جهان فوتبال را متحیر ساخت. در حالی‌که هنوز مسی بازی نکرده اما دیوید بکهام می‌خواهد تا با او مذاکره کند که پس از پایان قراردادش این فوق ستاره را به اینتر میامی منتقل کند.

مالک اینتر میامی که قول داده یک ستاره فوق العاده به فلوریدای جنوبی بیاورد، همچنین کریستیانو رونالدو را برای این مقصد‌اش مد نظر دارد.

مسی پس از خداحافظی دردناک با بارسلونا، قرارداد دوساله را در پاریس به امضاء رساند. اما میرور اسپورت مدعی شده که چند هفته پیش مُهاجم 34 ساله در میامی در حال خرید 6 آپارتمان لوکس "پنت هاوس" در شهر بود.

به نظر می‌رسد که او قبلاً از طریق رویکرد بکهام، پس از اتمام سفر فرانسوی‌اش، برنامه ریزی برای حرکت بعدی خود را آغاز کرده است و مانند بکهام وقتی برای لاگلکسی قرارداد بست، احتمال این است که مسی همچنین در صورت بازی در آینده به او فرصت خرید حق رای دادن MLS را بدهد. با هدایت فیل نویل، اینتر میامی برای رسیدن به پلی آف پایان فصل تلاش می‌کند و بکهام مصمم است که نام‌های بزرگی را برای کمک به تغییر ثروتش بیاورد. او همچنین با رونالدو ستاره سابق منچستریونایتد، تحولات یوونتوس را زیر نظر داشت.

اما مسی نه تنها در اندیشه‌های بکهام، بلکه در سایر اعضای مالکیت اینتر میامی به ویژه خورخه ماس مالک اصلی پیشتاز است. او در ماه جون اصرار داشت که "خوش بین" است زیرا مسی تمایل‌اش را برای پایان دادن به حرفه‌اش در آمریکا قبل از آویختن کفش‌هایش ابراز کرده است.

اکنون مسی در تلاش تناسب کامل است تا فعلا هیچ بازی برای پاریس انجام نداده و تیم‌اش شروع بدون شکست در لیگ 1 داشته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر