00:24 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو بازیکن نارویژِی پس از شرکت در یک مهمانی با هفت زن در امکانات باشگاه "SK بران" از این نهاد اخراج شدند.

به گزارش اسپوتنیک؛ باشگاه فوتبال "SK بران" در لیگ ناروی، اعلام کرده که دوبازیکن‌اش را به دلیل عیاشی جنسی در تأسیسات این تیم در 10 آگوست، اخراج کرده است.

در مجموع 12 فوتبالیست درگیر این رسوایی هستند که توسط دوربین‌های امنیتی ورزشگاه ثبت شده است. این تحقیقات پس از آن آغاز شد که یکی از هفت شرکت کننده زن یکی از بازیکنان را که هویت وی فاش نشده به اتهامات سوء استفاده جنسی متهم کرد.

از روش باز می‌توان نتیجه گرفت که آن 12 نفر برای صرف شام ملاقات کردند و بعداً با هفت زن به ورزشگاه بازگشتند تا جشن عیاشی بگیرند، همانطور که در تصاویر گرفته شده در نقاط مختلف امکانات، از جمله رختکن مشخص شده است.

باشگاه "بران" طی بیانیه‌ای رسمی گفت:

"ما در تلاش هستیم تا به اصل موضوع دست یابیم." این واقعیت به گفته این نهاد، "عدم اعتماد جدی آنها به 12 بازیکن شان" است، که "قوانین مختلف، مقررات عمومی، محدودیت‌های کوید 19- و اعتمادی که به همه کارگران وجود دارد" را نقض کردند.

ویبکه یوهانسن مدیرعامل باشگاه گفت:

"باشگاه از هر کسی که" ممکن است تجربه بدی در ورزشگاه ما داشته باشد "عذرخواهی می‌کند و آنچه را اتفاق افتاده است" غیرقابل قبول" توصیف می‌کند: "این جنایت است و ما نمی‌خواهیم با همه اینها کاری داشته باشیم."
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر