21:37 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاریسن‌جرمن تایید کرد که نام مسی این هفته در فهرست بازیکنان دعوت شده برای بازی برابر رنس شامل خواهد بود و او می‌تواند نخستین بازی خود را انجام دهد.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی، آغاز این هفته پاریس را به مقصد بارسلونا ترک گفت و قرار بود پس از «فیفا دی» از تعطیلات برگردد ونخستین بازی خود را با پیراهن پاریسن‌جرمن انجام دهد.
مصدومیت ایکاردی از ناحیه شانه در بازی برابر برست، برنامه‌ریزی باشگاه پاریسن‌جرمن و مسی را بر هم زد و این بازیکن آرجانتینی مجبور شد تا روز گذشته به پاریس برگردد و خودش را برای نخستین بازی‌اش برای پی‌اس‌جی آماده سازد.
در همین حال مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاریسن‌جرمن تایید کرد که نام مسی این هفته در فهرست بازیکنان دعوت شده برای بازی برابر رنس شامل خواهد بود و او می‌تواند نخستین بازی خود را انجام دهد.
سرمربی پی‌اس‌جی در گفت‌وگو با ESPN، این موضوع را بیان کرد و گفت:" هفته خوبی برای لئو بود و امیدواریم همه چیز همین‌طور خوب پیش برود. نام مسی در فهرست بازیکنان دعوت شده برای بازی بعدی قرار خواهد گرفت و می‌تواند نخستین بازی خود را انجام دهد".
پاریسن‌جرمن یک شنبه آینده در چهارچوب هفته چهارم لیگ فرانسه در ورزشگاه آگوست-دلون دوم، مهمان رنس است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، مسی برای می‌تواند نخستین بازی خود را انجام دهد و به انتظار پاریسی‌ها پایان بخشد.

مرتبط:

مدافع آرجنتینی: مسی ‌می‌خواست مرا به بارسلونا ببرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر